Меню Закрити

Навіщо вам Спільний простір?

Спільний простір – зручне середовище для досягнення різноманітних цілей.

Ви можете безкоштовно додавати сюди власні оголошення, і їх гарантовано переглянуть сотні мешканців вашого міста.

Ви можете переглядати свіжі оголошення інших відвідувачів.

Але в чому унікальність Спільного простору?

По-перше, якщо ви придбаєте будь-що за оголошенням іншого учасника, ми розмістимо на інстаграм-каналі Спільного простору вашу публікацію безкоштовно. А це додатково 1000 підписників. Так саме будь-хто, хто придбає щось в вас – отримає такий самий репост на нашому інстаграмі.

По друге, Спільний простір це не просто сайт, це спільнота споживачів. Якщо ви придбаєте будь-що в когось з місцевих підприємств-партнерів проекту на суму від 200 грн – ви отримаєте гарантовано повернення 1 грн на рахунок мобільного, а може 5 чи навіть 200 грн. Сума повернення, яку ви отримаєте, залежить від порядкового номеру вашої покупки в переліку покупок, здійснених всіма іншими учасниками Спільного простору.

Але якщо ви робитимете хоча б одну покупку в когось з партнерів щотижня, ви отримуватимете ще й “бонуси спільноти” за кожну покупку. Бонуси ви можете обмінювати на партнерські сертифікати (безкоштовні товари/послуги від підприємств вашого міста) або безкоштовну рекламу. Фактично ви отримуватимете в такому разі на 30% витрачених коштів товари і послуги безкоштовно. Ті товари і послуги, які самі оберете.

Бонуси накопичуються на вашому рахунку поки ви їх не витратите. Ви, звісно, можете їх комусь подарувати або навіть продати.
Наприклад, якщо якомусь підприємцю потрібно реклами більше, ніж він може отримати на бонуси, які нараховані за його власні покупки в партнерів.

Спільний простір – це інформаційна система, яка складається з сайту, 18 вайбер груп з 4000 учасниками з 4 областей України, інстаграм-каналу і мережі підприємств-партнерів.

Постійні учасники, які періодично роблять покупки в партнерів проекту, отримують також безкоштовні інформаційні послуги.
Можливість безкоштовно розсилати приватні оголошення продажу в усі вайбер-спільноти. Це майже гарантія, що потрібна річ буде продана в короткий термін.

Також ви зможете отримувати безкоштовні юридичні консультації, консультації експертів з страхування, лікарів, спеціалістів з обслуговування водогону і електромереж. До ваших послуг виклик спеціалістів, розсилку запитів про пошук товарів чи виконавців робіт, перенаправлення запитів до органів місцевої влади.

В разі якщо вам сподобається наш Спільний простір, і ви запросите сюди когось з друзів, повідомте оператора. Ми закріпимо номер вашого друга як запрошеного вами, і ви отримуватимете 1% від усіх покупок, які він зробить в підприємств-партнерів Спільного простору. В Спільному просторі передбачено декілька інших способів отримання додаткового доходу.

Зауважте, що Спільний простір – відкрита спільнота, ваше підприємство може стати партнером або надавати партнерські сертифікати. Це потужні маркетингові інструменти які здатні суттєво впливати на інформування потенційних покупців про переваги, акції і нові пропозиції вашого підприємства і ефективно стимулювати збут.

Будемо раді відповісти на всі ваші запитання (відправте нам повідомлення на фейсбук чи телеграм, для цього скористайтесь кнопкою виклику оператора в правому нижньому куті сайту).

Дякуємо за візит на сайт Спільного простору!

 

ПАКЕТИ ПОСЛУГ

[supsystic-price-table id=10]