Меню Закрити

Винагороди і подяки

Інформаційні майданчики Спільного простору – громадська справа.
Кожен користувач може отримувати дохід в бартерному чи грошовому вигляді за допомогу в розвитку спільноти. Від тих дій, які йому більш зручні.

Види винагород:

 • подарункові сертифікати на 30% витрачених коштів на власні повсякденні покупки
  *Щоб повідомити про покупку – підправте нам повідомлення. Все автоматизовано і систематизовано, є чек чи немає – ваші бонуси будуть вам нараховані.Подаруночки можете обирати з переліку партнерських сертифікатів на сайті. Бонуси лежатимуть на вашому рахунку доки ви не зробите вибір.

 

 • дохід від продажу зайвих бонусів, якщо ви так і не зважились на вибір партнерських сертифікатів
  *Всі рекламні послуги в Спільному просторі продаються виключно за бонуси. Підприємства змушені купувати бонуси в вас, щоб рекламуватися в Спільному просторі

 

 • комісійні винагороди за споживчу активність запрошених друзів
  *1% вартості покупок друзів і 0,5% вартості покупок друзів друзів. Відправте оператору номер телефона друга якого запросили до участі в проекті, цей зв’язок буде збережено назавжди.

 

 • безкоштовне рекламне обслуговування вашого підприємствва за подарункові сертифікати презентовані вами іншим учасникам спільноти
  *Вирішіть які саме товари/послуги і в якій кількості бажаєте дарувати і напишіть нам повідомлення.Ваш подаруночок додамо в перелік подарункових сертифікатів, щоб хтось міг його обрати. Розміщення в каталозі безкоштовне.

 

 • оплата за кількість переглядів вашої публікації на сайті Спільного простору
  *1 копійка за 1 унікальний перегляд, перегляд одним відвідувачем. Мінімальна сума виплати винагороди – 10 грн.Додавайте якусь цікаву інформацію, афішу чи пораду, робіть репост в соцмережах і групах, і забирайте авторський гонорар.

 

 • комісійна винагорода від оплати рекламних послуг зацікавлених вами рекламодавців
  *10% від вартості оплачених оргвнесків. Можете зробити знижку якщо рекламодавець це ваш близький друг, але ми проти знижок. Друг отримає від реклами в Спільному просторі достатній зиск.

 

 • виграші в розіграшах
  *Щоденні, щомісячні, щоквартальні, ми любимо дарувати подарунки.

 

Напишіть нам натиснувши кнопку в правому нижньому куті екрану і ми відповімо на всі додаткові запитання.  Дякуємо за увагу до Спільного простору!

 

P.S. Якщо вас непокоїть думка за чий кошт фінансуються витрати адміністрації Спільного простору – наші витрати оплачуються підприємствами-партнерами.

Якщо ви підприємець і бажаєте прийняти участь в якості партнера напишіть нам і ми домовимось. Ми даруватимемо вашим покупцям бонуси, а ви допомагатимете Спільному простору організаційними внесками. Розмір внеску кожного партнера залежить від результату, який він отримав від участі в проекті.