Меню Закрити

Умови співпраці та історія покупок учасників

Участь в Спільному просторі умовно безкоштовна.

– ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ?
Оператори і менеджери Спільного простору безкоштовно виконують запити і розсилають некомерційні оголошення учасників, влаштовують різні інформаційні і розважальні проекти, надають сертифікати на подарунки (за оплату коменальних та покупки в підприємств-партнерів), організовують зв’язок з службами і підприємствами-партнерами.

А в статусі особливого учасника Ви можете отримувати ще суттєвіші вигоди.

– ХТО ПЛАТИТЬ?
Діяльність Спільного простору фінансується місцевими підприємствами-партнерами в залежності від отриманої ними комерційної користі.
Користь вимірюється кількістю покупок, здійснених учасниками спільноти.

Підставою зарахування ваших покупок є ваше повідомлення про покупки.

В разі якщо учасники не повідомляють про покупки в когось з підприємств – в такого підприємства немає підстав допомагати Спільному простору фінансувати витрати.

Таким чином розвиток спільноти залежить від дій кожного учасника.

– УМОВИ УЧАСТІ, ВИКЛЮЧЕННЯ І ПОНОВЛЕННЯ
Приєднання учасника в групи Спільного простору безкоштовне. Але якщо учасник протягом місяця не знаходить можливості відправити повідомлення про хоча б одну покупку в когось з партнерів – він має бути виключений з спільноти.

Відправлення хоча б одного повідомлення про покупку в когось з підприємств-партнерів принаймні раз на місяць – обов’язкове для підтримання спільноти в робочому стані.

Повторне приєднання можливе після оплати виключеним учасником інформаційних послуг на рахунок партнерської рекламної агенції, в розмірі 300 грн.

– УНІКАЛЬНІ ПЕРЕВАГИ СПІЛЬНОГО ПРОСТОРУ
В Спільному просторі ми не просто закликаємо підтримувати місцеві підприємства.

Ми створили дійсно потужний пакет переваг, бонусів і додаткових можливостей. Потужніший за будь-яку існуючу систему знижок будь-якої корпорації.

БАЗОВІ ПЕРЕВАГИ
доступні всім, хто відправить повідомлення про покупку
Всім покупцям ми платимо від 1 до 200 грн за кожну покупку вартістю понад 200 грн в будь якого місцевого підприємства-партнера Спільного простору (перелік партнерів тут).  1 грн за кожну покупку, 5 грн за кожну п’яту покупку в переліку, 200 грн за кожну п’ятидесяту покупку в переліку.

ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ ОСОБЛИВИХ УЧАСНИКІВ
Крім цього протягом наступного календарного тижня після покупки на 200 грн покупець місцевого підприємства отримує статус особливого учасника Спільного простору. Особливі учасники отримують додаткові переваги, щоб переглянути перелік таких переваг завітайте на цю сторінку – https://www.sprostir.com/support/

[easy_chart chart_id=’2423′] [table id=2 /]