Меню Закрити


ДОВІДКА: Що таке бонуси і партнерські сертифікати і для чого вони вам?

Розміщено 9 місяців тому / Автор: admin / 4316 перегляди(ів)

Декілька роз’яснень про бонуси:

1. Якщо ви робите звичайні повсякденні покупки в місцевих підприємств – ви отримуєте за це бонуси. Це додаткова перевага і актив який ви отримуєте просто тому що ви учасник Спільного простору.

2. Бонуси накопичуються на вашому рахунку. Якщо ви робите регулярні покупки (хоча б раз на тиждень) на них ще й нараховуються відсотки, 120% річних. Якщо ви робите покупки рідше ніж раз на тиждень щотижня бонусів стає на 2,5% менше.

3. Бонуси ви в будь який момент можете поміняти на подарункові сертифікати (товари/послуги без оплати грошима, тільки за бонуси, перелік на сайті). Також за бонуси можна отримати рекламні послуги або продати бонуси комусь кому реклама потрібна. У випадку придбання реклами за бонуси вона виходить дешевшою в десятки разів ніж придбана за гроші.

4. Кожна покупка в партнерів (комунальні платежі і покупки в тимчасових непартнерів не рахуються) попадає в історію покупок і ви отримуєте грошима кешбек. 1, 5, 200 грн. В залежності від місця в загальному переліку покупок всіх інших учасників. Який саме розмір кешбеку ви отримаєте визначає випадковість, але випадковість яку легко перевірити.

Адже перелік формується за часом відправки повідомлення і ви можете в будь який час отримати скріншот того чи іншого чеку, щоб перевірити чесність операторів картки хмельничнаина

Контактна інформація

 https://www.facebook.com/sprostir/